Jump to content

Zima


iksDee

Możliwość wyłączenia zimy  

10 members have voted

  1. 1. Możliwość wyłączenia zimy

    • tak
      8
    • nie
      2


Recommended Posts

Ogólnie te Wasze nowe szaty graficzne są obrzydliwe. Nie wiem po co zmieniać oryginał skoro jest dobry na coś tak kiepskiego. Czerwony las to jedna zielona plama nic nie widać. O mini mapkach to już nie wspomnę. Miało być nowocześnie a wygląda na lata 90's...

Link to comment
Share on other sites

W dniu 5.12.2023 o 11:54, Rosemary napisał:

Ogólnie te Wasze nowe szaty graficzne są obrzydliwe. Nie wiem po co zmieniać oryginał skoro jest dobry na coś tak kiepskiego. Czerwony las to jedna zielona plama nic nie widać. O mini mapkach to już nie wspomnę. Miało być nowocześnie a wygląda na lata 90's...

Nie każdemu dogodzimy 🙂 - Komuś się będzie podobać a komuś nie, jakby cały świat był taki sam to byłby nudny. I to oryginal jest nudny i przemęczony już, ja osobiście jak wchodzę na serwery gdzie są klasyczne lokalizacje to już mi się grać nie chce od razu bo jak mam 50x oglądać to samo to już mi się nie chce, to tak jakby oglądać ten sam film w kółko i w kółko. Poza tym jak już chcesz mówić o red lesie i jednej zielonej plamie to polecam zobaczyć jak wygląda oryginalna mini mapa red lasu. Dziś 90% topowych serwerów ma odświeżone wyglądy map i raczej nie bez powodu. A co do możliwości wyłączenia śniegu w m1 i w m2 to niestety ale nie ma aktualnie takiej opcji iż śnieg leży na obiektach, tak jak śnieg na ziemi można by zrobić opcję on/off, tak na obiektach jest już dużo ciężej i trzeba by było dużego zaangażowania ze strony techników co by nam odjeło kolejne 2-3 dni roboty na co aktualnie nie mamy czasu żeby sobie na takie bajery pozwolić bo pracujemy najmocniej jak się da nad aktualizacją na którą czeka znacznie dużo więcej osób niż na opcję wyłączenia śniegu w m1, więc takie rzeczy są możliwe ale niestety nie na grudzień a bardziej na styczeń.

 

@Edit: Zrobiłem specjalny poradnik jak samemu można wyłączyć sobie zimę w kliencie.

 

  • Dzięki! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...