Jump to content

Prezentacja gry Tamidia2.pl (2023) (Odświeżona 2024)


Paradise

Recommended Posts

4 godziny temu, SchwarzeKatze napisał:

-Dajcie start 1 grudnia

-WP i body to nadal jedyne sensowne klasy do grania czy zrobiliście jakiś balans?

-Data startu już jest nie do zmiany xD zanim ogłosiliśmy start przygotowaliśmy rozkład jazdy dla serwera na event halloween, event mikołajkowy, event świąteczny, wydaliśmy u grafików grube tysiące aby przyszykować dla was oprawę graficzną na chociażby święta więc mamy teraz te pieniądze do kosza włożyć? haha 😄

-Już podczas ostatniej edycji zrobiliśmy balans postaci i są filmy na YT z testowania balansu po poprawach na naszym serwerze, jeśli w dalszym stopniu ktoś sobie nie radził na ostatniej edycji innymi klasami to najwidoczniej nie nadaje się do grania tymi klasami, ale jeśli nie grałeś na poprzedniej edycji to zachęcam do sprawdzenia tego na aktualnej.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie że startuje to od nowa, grałem na początku tamtej odsłony i było całkiem fajnie w klimacie dawnego PL, nie wiem co się później stało ale już nawet nie chce w to wnikać. 

Przyjrzałem się prezentacji i nie widać jakoś znaczących zmian porównując z poprzednią edycją, mam nadzieję, że administracja będzie dbać o gracza i interesować się tym co dzieje się na serwerze, tak aby nie padło to po paru miesiącach 😉😉 Idealny moment na start bo akurat takie wydarzenia jak Haloween, mikołajki a potem święta są super klimatyczne na metinie, pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Widzimy się na starcie 🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich

Jako gracz od pierwszej odsłony Tamidii mam kilka propozycji do dodania/zmiany na nowej odsłonie serii.
1. Zmienić liczbę mobów do zbicia przy wytwarzaniu poli, żeby marmurki miały wartość a towar nie był dostępny od ręki za grosze

2. Usunąć widok czasu respów ( subiektywnie ) 

3. Wołaj co 20 sekund. - umożliwić od poziomu postaci 55 lub 75.

4. Usprawnić księgi misji z naprawdę ciekawymi misjami za przyjemne nagrody

Przede wszystkim

Paradise, wszystko wygląda super, Tamidia sama w sobie jest bardzo dobrym projektem. W tym momencie jest ogromny deficyt hardów w Polsce, oprócz serwera Nismo, (który ma swoich zwolenników jak i całą rzesze wrogów) nie ma nic do pogrania oprócz symulatorów dungów. Wykorzystajcie ten moment najlepiej jak możecie. Data też Wam mocno sprzyja, jest to dobry moment na start serwera. Zainwestujcie w dobrą reklamę na yt i poza nim, zajmijcie sie trochę jakimś PR, zajmijcie się forum, ktoś musi tych graczy zagrzać i podpalać do gry. Potrzebujemy długiej ciekawej rozgrywki, musicie być na bieżąco z aktualizacjami i wiedzą co się dzieje na serwerze, jakie są potrzeby i wymagania. Serwer to gracze, wiele razy radzili Wam dobrze a Wy to olewaliście i wychodziło jak wychodziło. Ja jeszcze raz Ci zaufam bo tworzysz naprawdę fajny klimat i mam nadzieję, że tym razem podejdziecie do sprawy profesjonalnie i dacie całę serce żebyśmy mogli grać tutaj przez długi czas.


 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Paradise changed the title to Prezentacja gry Tamidia2.pl (2023) (Odświeżona 2024)
  • 3 weeks later...
Teraz, WojiDaddy napisał:

Jak konia z 31lvlu do 35tego zrobic? Byloby super jakby sie dalo na max lvlu zmienic z konia na wilka albo inne tam na stale. Obojetne mi czy latwo czy ciezko bardzo, ale zeby opcja zmiany byla.

Jeszcze chwilowo jest blokada nałożona ale do 7 dni zostanie zdjęta i będzie można 35 poziom dobić i będzie nowy koń na 35 poziomie.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...