Jump to content

Eventy na dni 15, 16 oraz 17 grudnia.


Paradise

Recommended Posts

Godzinę temu, NewOzzy napisał:

AKTU KIEDY GEJM MAJSTER

Ciężko określić, pracuje tyle ile mogę , jak już myślałem że mam gotową alchemię nową to przyszła topka i powiedziała że źle więc +2 dni, i tak co chwile jest że coś już zrobimy to przyjdzie topka i trzeba poprawiać, no ale cóż lepiej raz a porządnie jak później poprawiać czy zjeb.... update na pewno będzie konkretny.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Paradise napisał:

Ciężko określić, pracuje tyle ile mogę , jak już myślałem że mam gotową alchemię nową to przyszła topka i powiedziała że źle więc +2 dni, i tak co chwile jest że coś już zrobimy to przyjdzie topka i trzeba poprawiać, no ale cóż lepiej raz a porządnie jak później poprawiać czy zjeb.... update na pewno będzie konkretny.

A co ma topka do nowej alchemii? xD Jak ruchasz kobtie to też przychodzi topka i mówi, że źle? 

  • Lubię to! 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Cytryna napisał:

A co ma topka do nowej alchemii? xD Jak ruchasz kobtie to też przychodzi topka i mówi, że źle? 

Co do niektórych rzeczy gracze mają dużo do gadania, bo są sprawdzeni w boju że tak to nazwać można.

1 godzinę temu, ivanekPr0sty napisał:

ahh ta "topka"

 

chuy mnie ona interesuje XD serwer pod topke?

pod jaką topkę skoro rzeczy co do których dostałem poprawki mają zadziałać dla dobra serwera a nie pod topkę?

1 godzinę temu, PolamanY napisał:

Faworyzacja jak chu... Jak to tak mozna ze oni wszystko wiedza wcześniej co będzie i skupią cory itp a reszta nic nie wie?

Jedyne co można skupować to cory, bo do nowego ekwipunku będą nowe ulepszacze, ale o tym że będzie nowa alchemia to WIE każdy kto śledzi forum lub DC bo gdzieś tam przecieki dawałem i pisałem że będzie nowa alchemia więc to nie jest NIC co wie tylko topka.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Paradise napisał:

Ciężko określić, pracuje tyle ile mogę , jak już myślałem że mam gotową alchemię nową to przyszła topka i powiedziała że źle więc +2 dni, i tak co chwile jest że coś już zrobimy to przyjdzie topka i trzeba poprawiać, no ale cóż lepiej raz a porządnie jak później poprawiać czy zjeb.... update na pewno będzie konkretny.

No ale jaka Topka? skoro pytałem TOP1 wbity lvl i top1 postać na ostatnim turnieju pvp na ostatnim przedziale i z nimi nie rozmawiałeś? 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, NewOzzy napisał:

No ale jaka Topka? skoro pytałem TOP1 wbity lvl i top1 postać na ostatnim turnieju pvp na ostatnim przedziale i z nimi nie rozmawiałeś?

Pewnie z iDremusem co to teraz moderatorem jest. On top 2 do 95lv na turnieju zdobył (HymelJadwiga) nick postaci. Ma też postki 100+... Przynajmniej w końcu podali nagrody za top3 z dungedonów.

Edited by Cytryna
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...